پیج های قدرتمند اینستاگرام از چه روشی جذب فالوئر میکنند؟

راز جذب فالوور

احتمالا در اینستاگرام به پیج های زیادی بر خوردین که تعداد فالوئر های اونا شما رو شگفت زده کرده تعداد این پیج ها تو صفحات مجازی کم نیست و هر کدوم با یک سبک خاصی کسب در آمد می کنند.

ما به شما آموزش میدهم که چطور تا روزانه ۳ کا و ماهانه ۸۰ کا فالوئر جذب کنید بله درسته داشتن یک پیج قدرتمند برای شما هم می تونه امکان پذیر باشه.


 پیج های قدرتمند اینستاگرام از چه روشی جذب فالوئر میکنند؟

سلام، وقتتون بخیر قبول دارید که تو این وضعیت ضعیف، مدارک دانشگاهی دیگه تضمین کننده آینده شغلی ما نیستن و ما از فضای مجازی خیلی بهتر می تونیم آینده خودمون رو بسازیم.

خیلی از جوان ها نم نم رو میارن به کسب درآمد از اینترنت خب این کار غلطی نیست چون فضای مجازی یک دنیای نامحدود از سرگرمی و کسب و کاره!

یکی از مشاغلی که با ایجاد اون قادریم درآمد های میلیونی از اینترنت داشته باشیم داشتن یک فروشگاه آنلاین و مجله اینستاگرامی هست.مثلا یک فرد با داشتن یک صفحه اینستاگرام از طریق فروش محصول های خودش و یا با داشتن مجله می تونه تبلیغات دریافت کنه و کسب درآمد فوق العاده ایی داشته باشه شما به طور میانگین اگر در هفته کمی از راز جذب فالوور  استفاده کنید در حداقل ترین حالت ممکن تو هفت روز یک پیج ۱۰ کا رو می تونید برای خودتون دست پا کنید.

جایگاه کسب کار آنلاین در دنیای مدرن :

اگر برای آینده دل خودتون رو خوش کردید که با زدن یک مغازه می تونین درآمد قابل توجه ایی کسب کنین سخت در اشتباه هستید با افزایش روز افزون اعتبار و مزایای فروشگاه های آنلاین کسی نمیدونه که تا چند سال بعد چقدر مردم از مغازه ها خرید می کنند.این یک تهدید بزرگ برای کسب کار های قدیمی محسوب میشه سعی کنید از قافله تحولات دنیای مدرن جا نمونید.

شما کاربر گرامی که این آموزش رو میخونید قطعا تا امروز کارهای زیادی برای افزایش فالوئر انجام دادین اما یا بی کاربرد بوده یا پر هزینه! در ادامه با ما همراه باشید تا بهتون یاد بدیم که پیج های که با دیدن فالوئر های اون حیرت زده میشید از چه ترفندی برای این افزایش سریع و بی دردسر استفاده می کنند.

همه ما از این قضیه با خبریم که گرونی ها و کلاه برداری ها اخیر فاجعه شده و بسیاری از قشرها دارن تو فقر نسبی زندگی می کن!

من به عنوان یک ایرانی که سرد و گرم جامعه رو چشیدم دوست دارم روشی که چند ساله باهاش کسب درآمد می کنم رو به بقیه یاد بدم تا هم وطنانم بتونن یک کسب کاری ایجاد کنند و حداقل شرمنده خودشون نباشن.

وقت همه ما ارزشمند و در طول روز تعداد زیادی کاربر به سایت ما میاد و ما اصلا قصد نداریم که وقتشون رو تلف کنیم شاید جستجو یا تقدیر شما رو به این سایت آورده باشه اما شاید همه شما برای خرید این بسته آموزشی ریسک نکنید ولی همیشه همونطور که می دونید ریسک های هر چند کوچیک می تونه زندگی ما رو متحول کنه و همه اون کسایی که قبل از انجام اون ریسک بهمون می خندیدن حالا با دهن باز بهمون خیره میشن من به شخصه این مسئله رو تجربه کردم.

هر آنچه که باید درباره بسته راز جذب فالوور بدانید :

این بسته راز جذب فالوور سه کا در روز، شامل آموزش قدم به قدم و بسیار ساده است به صورتی که شما پس از ده دقیقه مطالعه بسته میتونید کار خودتون رو شروع کنید و در یک هفته با انجام ترفند هایی که به شما اموزش داده میشه یک پیج بیست کا داشته باشید و سر ماه به هشتاد الی صد کا برسید.

این بسته مناسب رده سنی دوازده سال به بالاست.
یادگیری این ترفند ها نیازمندمند رده تحصیلی خاصی نمی باشد.
ما با افزایش فالوئر قادرید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و کسب کارتان را راه بیاندازید.
با ایجاد مجله آنلاین در اینستاگرام و دریافت تبلیغات مبلغ قابل توجهی دریافت کنید.
همچنین اگر به دنبال راه ساده تری هستید می توانید به فروش پیج و فالوئر و لایک بیپردازید.
شما به همراه این بسته یک بسته هدیه آموزش جذب روزی پانصد ممبر در کانال تلگرام هم دریافت خواهید کرد.

تذکر : این بسته آموزشی راز جذب فالوور به هیچ دردی نمی خورد مگر اینکه مراحل گفته شده را قدم به قدم انجام دهید تا به تعداد فالوئری که می خواهید برسید.

با توجه به وضعیت ضعیف امرار معاش مردم که این روزا واقعا تعریفی نداره ما قیمت این بسته با ارزش رو میاریم پایین تا شما کاربر های عزیز راحت بتونید بسته رو خریداری کنید.

پی نوشت :

من به عنوان یک ایرانی از وضعیت بد کسب کار خبر دارم و تو این گرونی ها دارم زندگی می کنم و هدفم از ساخت این بسته این بود که حداقل یکم در حد خودم دست کسایی که توفضای مجازی دنبال پول هستن بگیرم تا وقتشون رو با کار های دیگه تو اینترنت تلف نکنن.

خریداری پکیج با قیمت  ۵ هزار تومان  :

(برابر با دو بستنی قیفی)

پیروز و موفق باشید…