آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot

آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot

سلام خدمت دوستان گرامی و کاربران باما لرن. با آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot همراه شما هستیم. حتما تابحال بازی های پازل پارکینگ رو انجام دادید که هدف شما در اون بازی، خارج نمودن ماشین مورد نظر از میان انبوهی از ماشین هایی که جلوی راهتون پارک کردن هست. با ما باشید تا باهم یاد بگیریم که چطور یک بازی پازل پارکینگ در Godot بسازیم (:

با ما باشید…


 آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot

بازی های پازلی از معروف ترین بازی های فکری، خصوصا در موبایل های اندرویدی هستن که میتونن ساعت ها از وقتتون رو به خودشون اختصاص بدن! هدف شما در این بازی ها اینه که ماشین مورد نظر رو که متمایز تر از بقیه ماشین هاست، از میان انبوهی از ماشین های مزاحم خارج کنید. شما باید برای اینکار ماشین های مزاحم رو جابجا کنید تا راه رو برای ماشین اصلی باز کنید.

آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot
خروجی آموزش و تکمیل بازی

نکته : در این آموزش، مدرس ابتدا ماشین ها و مدل هایی که در بازی بکار برده رو در بلندر (Blender) طراحی و سپس اونا رو به Godot اضافه میکنه. شما میتونید این قسمت از آموزش رو رد کنید و فقط به بخش Godot بپردازید!

در باما لرن ببینید : آموزش ویدیویی آشنایی با موتور Godot در ۳۰ دقیقه

کاربران عزیز باما لرن میتوانند آموزش ساخت بازی پازل پارکینگ در Godot را به صورت کاملا رایگان دریافت و از آن نهایت بهره را ببرند.

این محتوا نیازمند عضویت شما در سایت است. برای عضویت یا ورود کلیک کنید. (رایگان)

خندان باشید (:

درباره مهدی کفشگر

مهدی کفشگر هستم مدیریت سایت باما لرن، هدفم از احداث باما لرن ایجاد مرجعی بزرگ برای ارتقا علمی صنعت برنامه نویسی و علوم کامپیوتر هستش و امیدوارم بتونم در این راه موفق بشم (:

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کردن این صفحه  
مطلع کن مرا از