دوره آموزشی ساخت بازی پونگ در Unity

دوره آموزشی ساخت بازی پونگ در Unity

سلام و احترام برای تمام دوست داران بازی سازی یونیتی و همراهان همیشگی باما لرن! با دوره آموزشی ساخت بازی پونگ در Unity خدمت شما هستیم. دوره آموزشی ساده ای که قطعا میتونه برای بسیاری از دوستانی که به تازگی فراگرفتن یونیتی رو آغاز کردن خیلی مفید باشه.

با باما لرن همراه باشید…


من، امیرحسین بیگی در این دوره آموزشی بهتون یاد دادم که چطور در یونیتی یک بازی خیلی ساده بر منطق Pong بسازیم و در نهایت از اون خروجی بگیریم. پیشنهاد میکنم حتما ویدیو زیر را که حاصل خروجی و اتمام کار این دوره آموزشی هست مشاهده بفرمایید.

ویدیو پیشنمایش : 

دوره آموزشی ساخت بازی پونگ در Unity از ۴ قسمت تشکیل شده که در نهایت میتونیم یک بازی خیلی ساده همانند ویدیو بالا رو باهم بسازیم!


کاربران گرامی باما لرن میتوانند این دوره آموزشی ویژه را دانلود و استفاده بکنند. دانلود کنندگان این دوره جهت گرفتن پشتیبانی و رفع مشکلات میتوانند از طریق نظرات همین قسمت اقدام کنند.

این محتوا فقط برای دوستانی که اشتراک ویژه تهیه کرده اند قابل رویت است. برای خرید اشتراک کلیک کنید.

بروز رسانی :

** آپدیت جمعه ۱۶ تیر : دوستان عزیز اسکریپت زیر رو دانلود و به پروژتون اضافه کنید. توضیحات لازم در فایل دانلودی شما موجود میباشد.

این محتوا فقط برای دوستانی که اشتراک ویژه تهیه کرده اند قابل رویت است. برای خرید اشتراک کلیک کنید.

موفق و پیروز باشید..!

درباره مهدی کفشگر

مهدی کفشگر هستم مدیریت سایت باما لرن، هدفم از احداث باما لرن ایجاد مرجعی بزرگ برای ارتقا علمی صنعت برنامه نویسی و علوم کامپیوتر هستش و امیدوارم بتونم در این راه موفق بشم (:

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کردن این صفحه  
مطلع کن مرا از