آموزش ساخت بازی پلتفرم دوبعدی ساده در Godot

آموزش ساخت بازی پلتفرم دوبعدی ساده در Godot

با آموزش ساخت بازی پلتفرم دوبعدی ساده در Godot همراه کاربران هستیم. یکی از سبک هایی که مورد استقبال مبتدیان صنعت بازی سازی جهت یادگیری و آشنا شدن به اصول بازی سازی قرار میگیره سبک پلتفرم (Platform) هستش. امروز باهم یاد میگیریم که چطور در Godot یک بازی به سبک پتلفرم به صورت خیلی ساده بسازیم!

همراه باما لرن باشید…


 آموزش ساخت بازی پلتفرم دوبعدی ساده در Godot

یکی از سبک هایی که مورد استقبال مبتدیان صنعت بازی سازی جهت یادگیری و آشنا شدن به اصول بازی سازی قرار میگیره سبک پلتفرم (Platform) هستش. دلیل این استقبال رو هم میشه ساده بودن ساخت چنین بازی هایی دونست. البته این حرف به این معنی نیست که ساخت تمام بازی های سبک پلتفرم ساده هست. فقط ساخت بازی در این سبک برای شروع بسیار مناسبه.

آموزش ساخت بازی پلتفرم دوبعدی ساده در Godot
Rayman Legends – از بهترین و پرجزئیات ترین بازی های ۲D

در باما لرن ببینید : آموزش شروع اسکریپت نویسی #C در Godot

در این آموزش ۳۰ دقیقه‌ای شما یاد خواهید گرفت که چطور حرکات کارکتر خود را برای یک بازی پلتفرم پیاده سازی کنید. حرکاتی از جمله حرکت به چپ و راست و پرش و سقوط و … تا در نهایت بتوانید با استفاده دانسته های خود یک بازی پلتفرم طراحی کنید.

این محتوا نیازمند عضویت شما در سایت است. برای عضویت یا ورود کلیک کنید. (رایگان)

شاد و سرزنده باشید!

درباره مهدی کفشگر

مهدی کفشگر هستم مدیریت سایت باما لرن، هدفم از احداث باما لرن ایجاد مرجعی بزرگ برای ارتقا علمی صنعت برنامه نویسی و علوم کامپیوتر هستش و امیدوارم بتونم در این راه موفق بشم (:

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کردن این صفحه  
مطلع کن مرا از